| Eu_5428 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre moartea tanarului injunghiat la Craiova Andrei Edard Goreci? Pe mine m-a intristat foarte tare.Era prea tanar si frumos.
Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| YourDailyApple a răspuns:

Era de asteptat, nu am nimic cu oltenii dar Craiova a devenit in ultimul timp parca un orasel desprins din filmele western. Intotdeauna cei buni sunt prinsi la mijloc, de catre scursurile societatii. Agresorul avea si nume de cocalar ( Danezul ). Ce sa le ceri? Sper ca pe viitor sa se aplice legea talionului, ochi pentru ochi si dinte pentru dinte.

| lisa_6550 a răspuns:

Nu era drept ca el. avea un viitor inainte abia is incepea viata dar asta este desi nulam cunoscut am plans cand am auzit de moartea lui. dar asta este a vrut sa moara ca un erou din cate stiu asta isi dorea si asa sa si intamplat