| Eu_5428 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti despre moartea tanarului injunghiat la Craiova Andrei Edard Goreci? Pe mine m-a intristat foarte tare.Era prea tanar si frumos.

Voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Si eu m-am intristat mai ales ca acum cateva saptamani a murit si la mine in scoala un baiat. a fost calcat de o masina. sa se odihneasca in pacesad

| Ea12345 a răspuns:

Pacat...Era cu mine din liceu. Cel care l-a ucis avea un trecut patat, dar nici Andrei nu era usa de biserica happy
Sora lui, Teona e a 11-a in acelasi liceu cu mine...
Condoleante familiei!

| Mik3 a răspuns:

Imi pare nespus de rau ca a murit, Dumnezeu sa-l odihneasca, dar ce ii ce ii mai rau este faptul ca nu-i prima oara si nici ultimaoara oara cand se va intampla asa ceva, pentru ca la noi securitatea este la pamant, mai ales la scoli si nimanui nu-i pasa tuturor le place sa ii vb de urat pe cei care sunt din africa sa sunt violenti si ca au crescut in copaci, dar noi suntem mai africani ca ei, mai animale ca ei, si noi suntem cei care stam in copaci nu ei
in Romania cand iesi afara trebuie sa iti pazesti spate, pentru ca nu stii ce ti se poate intampla happy

| dedebt a răspuns:

M. a impresioant foarte mult povestea lui. straight face chiar daca nu l.am cunoscut am inceput sa plang.nu merita asa ceva. era foarte frumos si dupa cum toata lumea spunea foarte destept. rip. straight facestraight face crying

| dedebt a răspuns:

Multa lume a spus ca Andrei Goreci nu avea hi5 si asta cred si eu. Am dat click pe linkul de mai sus si de la acel hi5 cu numele de "andrei goreci" am ajuns la inca vreo 3-4. straight face

| dedebt a răspuns:

Mi se pare aiurea ca acum sa se mai faca hi5-uri. straight face

| BBAlyss a răspuns:

M-a impresionat foarte tare povestea lui, din ceea ce am vazut se cunostea ca era un baiat de treaba.Era un prieten adevarat si loial, avand in vedere ca a fost singurul care are sarit in ajutorul prietenului sau desii eu cred ca stia isi risca viata.Cred ca prin fapta lui a dat dovada de devotament.
E pacat de el, avea doar 17 ani, abia isi incepea viata, era si frumos, in plus din cate am auzit eu, dorea sa devina actor, dar din pacate nu a mai apucat...
E trist...ca din cauza unui golan, viata lui Andrei s-a sfarsit atat de devreme...

| Ana98 a răspuns:

Mi-a parut si imi pare foarte rau...era tanar. Pacat! Ar merita inchisoare pe voata cel care l-a ucis, pe viatacrying.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un viitor nimicit dintr-o prostie. Sincere condoleante!

| lisa_6550 a răspuns:

Foarte trist cei care vreti sa vedeti poze cu andrei intrati pe hi5 http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=554744709 si lasati si un com in amintirea lui andrei

| alecsandra_4092 a răspuns:

Era asa frumoss am plans cand am vazut videoclipurile...imi pare rau ...sincere condoleante.cryingsad