| cute a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa primeasca acel criminal care l-a ucis pe Andrei Eduard Goreci?!:o...[injunghiat pe 7 octombrie in fata liceului.(Craiova). la aratat la stiri]. nu pot sa cred.acel baiat.era tanar. avea doar 17 ani.si era asa frumos...:-

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sa fie inchis pe viatastraight face. Baiatul ala a murit pentru prietenul lui.pacat de el (

| AshuraElric a răspuns:

Nu e vorba ca l-a ucis pe X ci de simplu fapt ca a avut "curajul"de a lua un suflet nevinovat (asupra caruia nu avem dreptul)Eu sincera sa fiu nu am auzit de acest caz (e unul dintre multe altele)criminalul ar trebui omorat la randul sau (desi ar fi prea simplu)daaa...sunt si astfel de creaturi, care au tupeul sa-si spuna oamenisadpot sa jur ca întrebarea ta are mai mult legatura cu faptul ca-i frumosbatting eyelashesdar vei fi iertata de data asta, îmi pare rau sa aud ca unele familii sunt distruse pentru totdeaunacrying

| traficanta a răspuns:

@onutssa ce ai mama? ce`i cu comentariul ala?laughing)

fata a pus si ea o intrebare la plictiseala nu trebuia sa ii tii cine stie ce morala

damn frate ce aveti?

mda imi pare rau pentru baiatul ala si criminalul merita inchisoare pe viata straight facedp parerea mea

| FreakyFred a răspuns:

Nu prea sunt la curent cu cazul, dar daca e vorba de cati ani sa primeasca, eu as zice minim 35. eu sunt de parere ca, pentru orice criminal, inchisoarea nu e de ajuns. stiu, nu mai traim in evul mediu, dar parca scapa prea usor.

| Onutssa a răspuns:

Esti penibil/a, iar dupa faptul ca l.ai remarcat doar pentru ca era frumos, e clar ca esti fata si nu ai mai mai mult de 13 ani. Deci, pe bune, baiatul ala a murit si tie acum iti pare rau pentru ca era un baiat frumos. Nici macar nu il cunosti, mai si mentionezi ca ai vazut si tu la stiri. Copiii din ziua de azi au obiceiuri de pensionari: in loc sa se bucure de copilarie jucandu-se, stau toata ziua in pat, privind la televizor, bineinteles la stiri ca toti octogenarii si stau sa se gandeasca la iubiti si iubite. Ce intrebare : "Ce credeti ca ar trebui sa primeasca acel criminal...", mai fetito, mai intai invata tu toate legile, termina Dreptul si apoi vorbeste. Daca baiatul acela era urat, nu mai puneai tu intrebarea asta. Pe bune, acum, mai pune si tu mana pe o carte, mai culturalizeaza-te ca ai mare nevoie, crede-ma.

| Onutssa a răspuns:

Oricum, condoleante familiei lui Andrei, sper sa gaseasca taria necesara pentru a trece peste aceasta drama. Dumnezeu sa-l odihneasca pe Andrei si sa il pedepseasca asa cum considera pe ucigas.

| Onutssa a răspuns:

Draguta, vezi ca eu nu am nevoie de psihiatru. Daca nu mai vrei morala gandeste-te de doua ori inainte de a pune o intrebare. Pe bune, nu credeti ca ne-am saturat de intrebari fara rost, adresate la plictiseala. Eu am raspuns pentru ca atunci cand intru pe net, accesez anumite site-uri si, sincer, intrebarile de acest gen ma intriga. Oricum, daca este interzis sa raspund la intrebari si sa dau niste sfaturi folositoare pentru niste fetite cam "usuratice", ce sa fac, trebuie sa ma resemnez. Oricum, TPU este un site plin de intrebari fara sens si care abunda in useri fara minte, exceptiile fiind reduse ca numar. Si apropo, vezi ca eu ti-am dat niste sfaturi utile nu asa cum ai facut tu, auzi "du-te mama si impuscate", asta nu se poate numi sfat, ci atitudine de "pitipoanca", care ia totul "la misto", un cuvant preferat de aceste persoane. Totusi, mai intai invata si tu sa scrii si apoi posteaza intrebari si comentarii penibile pe aici. Bafta multa, ca ai nevoie!

| alinutza83 a răspuns:

La ocna pe viata. Sa scoata sare cu degetele zi de zi. Nu sa sape cu cazmaua ci cu buricele degetelor. Sa se hraneasca cu sobolani si rama. E un animal, nu om. Nu merita nimic din partea comunitatii umane.

| cute explică:

Onutssa daraga du-te mama si impuscate. ce ai venit aici sa imi faci mie morala.si sa ti ca am mai mult de 13.ani hai lasa-te!smug

| cute explică:

Si de fapt mai era din intrebare. dar nu a fost postata. avea alt inteles onutss draga!

| cute explică:

Onutssa mama.cred ca u ai nevoie de un psihiatru! Urgent! si vezi ca u ai raspuns din plictisealaa.sa sti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moarte pnt moarte nu conteaza ce a fost intre ei. conteaza ca a murit cine pnt care plange parintii si preteni