| cristina32_4022 a întrebat:

sunt Cristina si plac un baiat din Pitesti.problema este ca eu sunt din Campulung.Am vorbit prin sms insa nu prea mult. Am id lui, dar nu stiu ce sa fac! Intrebarea este: sa. l intreb eu de vorba sau sa astept sa ma intrebe el? Oare are rost sa avem o relatie avand in vedere distanta care este intre noi sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde numai de tine Cristina.
Daca tu consideri ca trebuie sa il bagi in seama, fa-o!
Si s-ati spun un lucru foarte important: distanta paleste cand dragostea este puternica! Bafta!

2 răspunsuri:
| Fytzy a răspuns:

Avand in vedere distanta nu ar avea rost insa daca va iubiti inkrkti si nul baga u in seama fi mai smechera si testeazal sa vezi daca isi aduc aminte d tine daca nu te baga in seama mai bine dai ignor pan nu te raneste sa-mi zc t rog ca fac cu el si daca te-am ajutat fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are rost.Mie imi place de un baiat din Timisoara si e departe laughing, iar campulung nu e asa departe de Pitesti, deci are sens.