| Geanin a întrebat:

Cum as putea sa vorbes cu fata de care imi palace? Avand in vedere ca ea e mai distanta, nu ca sunt un nespalat sau nu stiu ce, ma imbrac bine, invat destul de bine etc.

Deci e nu a vorbit cu mine mai niciodata, mie imi place sa fac glume. Deci cum sa intru in vorba cu ea. Imi trebuie ceva. Ori ce. Uni imi zic sa o intreb de scoala, teme. Alti mai hard sa ii zic direct ca o plac. Deci ce sa fac?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca lasi sa treaca timpul o avea altu tio spun din propie experienta, vorbeste cu ea nu-i spune direct ca nu ta va crede apropie-te de ea stiu ca isi bate inima puternic dar trebuie sa faci pasul asta daca acuma cand incearca cu frica nu ajungi nici unde ascultama pe mine ca si eu am pierdut o fata din cauza frici prostesti