| Geanin a întrebat:

Cum as putea sa vorbes cu fata de care imi palace? Avand in vedere ca ea e mai distanta, nu ca sunt un nespalat sau nu stiu ce, ma imbrac bine, invat destul de bine etc.

Deci e nu a vorbit cu mine mai niciodata, mie imi place sa fac glume. Deci cum sa intru in vorba cu ea. Imi trebuie ceva. Ori ce. Uni imi zic sa o intreb de scoala, teme. Alti mai hard sa ii zic direct ca o plac. Deci ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca ea este mai serioasa. Nu ai sa reusesti cu atacul direct. Daca sinteti colegi, incepe cu subiecte de scoala. Intreaba de cartile pentru lectura suplimentara, imprumuta-le de la ea, etc.

| Vi003 a răspuns:

Pari un baiat de treaba, o sa-i sari in ochi cand va veni timpul. Deocamdata este doar dorinta ta, ea inca nu te-a observat asa cum ai observat-o tu. Curaj si atentie la glumele pe care le faci, sa nu i se para de prost gust!

| Obsmus a răspuns:

Hai salut, 2-3 zile, nu te grabesti si vezi ce gen muzical ii place, ce stil vestimentar abordeaza, si te bagi in seama cu ea aducand vorba de o trupa sau chiar stilul vestimentar, iar de acolo, e vorba de sarmul tau. Asta daca ti-e frica sa o abordezi direct cu un, hei buna, ce faci, schimbati 2 vorbe si ii spui ca e draguta