| Biscuiteeee a întrebat:

Buna!sad
Sunt cu un baiat de un an.Noi avem o relatie la distanta ca sa zic asa, si eu chiar cred in ea. El mi-a spus ca eu sunt prima fata cu care a avut o relatie asa de lunga.Nu ne-am vazut niciodata in realitate, in afara de mess, pe webcam.Toata ziua vorbesc cu el si imi spune mereu chestii frumoase si ca ma iubeste.De o saptamana a inceput sa se indeparteze de minestraight face. Cu cat el se indeparteaza ma face sa il iubesc tot mai mult!(Este primul meu prieten). Simnt ca innebunesc.Mereu imi vine sa plnag ca nu e langa minestraight face. Vreau sa-l simt langa mine.Sa`l pot imbratisa cand imi este greu.Sa il am langa mine.Mereu plangcrying. El... mi-a promis ca in vara in care vine, va veni la mine in judet si va sta cu mine 1-2 saptamani. Dar mai este mult.Acele 1-2 saptamani sunt prea putinecrying((((. Pur si simplu plnag, nu ma pot controlastraight face. IL vreau langa mine...
Si mai este ceva ce ma nelinisteste:-s. Fetele de la el din judet sunt mereu cu ochii pe el, ii spun te iubesc la fiecare colt.Si imi este frica, ma simt prost ca ele ii zic astfel de lucruri(ex:te iubesc, hai sa nu stiu cestraight face). Ma simt groaznic... El a inceput sa se indeparteze de mine...De o saptamana stau cu el o ora pe zi.Nu imi e de ajuns! Mai ales, ca nu il am langa minecrying
Sfaturi ca sa ma linistesc? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Daca el tine la tine nu trebuie sa iti faci griji ai incredere in el big grin

1 răspuns:
| Corina_6907 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce simti :* Si asa poate te mai descarci si tu. Si daca vezi ca iti vorbeste in sictir sau ceva gen. Inseamna ca ori are pe altcineva ori... are el ceva. Tu vorbeste cu el si spune-ti offu.Bafta! :*