| cciufulitha94 a întrebat:

Hey! Ajutati-ma si pe mine va rog cu niste sfaturi! am o relatie cu un baiat de 2 luni si ceva. El este un baiat de 23 de ani, este golan si jumate tigan. Tin sa precizez ca nu este ca alti tigani( el este foarte curat, civilizat, respectos) si tin enorm de mult la el. Si el zice mereu ca ma iubeste dar in ultimul timp nu stiu ce sa mai cred. Simt ca relatia noastra s-a racit in urma cu vreo 3 saptamani, de cand a plecat el in afara. desi vbm aproape zilnic pe mess, ma mai si suna cateodata, prietenii lui intervin intre noi. Eu sunt opusul lui, sunt o fata cuminte, il iubesc sincer si am ochi si suflet numai pentru el. Ne mai certam cateodata si imi zice ca nu este adevarat ca il iubesc. Cum sa il fac sa inteleaga asta? timpul cat a fost in tara a fost foarte frumos, mereu cand am avut nevoie de el a fost langa mine., ma respecta, ma intelege, ma asculta mereu cand este aici. peste 2 saptamana vine in tara si as vrea sa ii fac o surpriza, dar nu stiu ce. Cum sa ii demonstrez ca nu am vb cu nimeni cat timp a fost el plecat si ca sufletul meu este ocupat numai cu el? ce surpriza sa ii fac? ajutati-ma va rog si pe mine. va rogg

5 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Golan si jumatate tsigan`=]]. Golanii`. nu au natia lor :]]. Daca nu are incredere in tine nu are rost:].

| DomnulZ a răspuns:

Daca e "golan si tigan", eventual un CD cu manele, un "mertzan"? happy

| BeatriceBiaa a răspuns:

Tu nu trebuie sa-i faci o surpriza pentru ca el sa stie ca nu l-ai inselat,sunt convinsa ca el stie ca tu il iubesti sincer doar ca dupa cum si tu spuneai il influenteaza prietenii lui. Daca tu crezi ca respectivul merita, poti sa ii oferi ceva "cute"care sa il faca sa-si aduca aminte de tine atunci cand nu sunteti impreuna dar si care sa ii confirme faptul ca tu te-ai gandit la el cat a fost plecat (gen: o bratara facuta de tine, o poza cu voi2 cv care sa-i si placa ). Conteaza cum se simte el in prezenta ta, nu-l sufoca atunci cand iesiti impreuna incearca sa-l faci sa se simta bine in prezenta ta (nu sa simta stingherit). smug

| structural a răspuns:

Daca nu are incredere in tine,atunci este o problema,vad ca esti indragostita lulea de el, problema este sa nu suferi dupa el, si la el sa nu ii pese de tine, iar ca surpriza daruieste-i ceva la care tine mult (nu ma refer la masini si telefoane.) ceva simbolic care sa ii aduca aminte de tine
succeswinking

| bursuc93 a răspuns:

Fai oral si o sa ii treaca