| Georgianaax a întrebat:

Buna:*
Sunt Scorpion, ce credeti despre scorpioni, sincer?
Cel mia bun raspuns FUNDA
Pupici:*

Răspuns Câştigător
| Diana_7094 a răspuns:

Si eu sunt scorpion

sunt niste oameni de treaba care pun cam mult suflet intr-o relatie
Se sim foarte bine in pielea lor si sunt foarte de treaba
iti spun asta din pielea meawinking
Fundit$a?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt niste vietati care se intalnesc prin desert si sunt periculosi, daca te inteapa si nu esti tratat in cateva ore mori.

| katy a răspuns:

Sunt persoane de treaba, destepte dar prea naive

| piscot_7634 a răspuns:

Draduti.simpatici,de treaba si super amuzanti.Am o prietena care e scorpion si ma inteleg de minune cu ea.De fapt e cea mai buna prietena a mea si sincera sa fiu absolut TOTUL face impreuna. Daca esti scorpion atunci chiar ca te ador.Rima din gresealatongueFundita?