| anonim_4396 a întrebat:

Cum stau lucrurile cu zodiile? S-a tot intrebat daca si de ce credeti in ele. Spuneti-mi cum stau lucrurile cu cei care sint scorpioni. Eu sint scorpion si vreau sa va surprind. Na, ca sa mai credeti in zodii tongue

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Si eu tot scorpion sunt, cica intre noi nu ne suportam, dar adevarul este altul laughing

25 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Aha scorpion mic ce esti, eu sunt varsator si cred ca cei doi sunt ca soarecele cu pisica, ce zici ne jucam?rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Mici si veninosiwinking Nu neaparat cu venin ucigator, mai mult cuceritor.Stiu eu o fata scorpioanca care m-a intepat big grin

nony
| nony a răspuns:

Eeee, nu stii tu, dar pe mine m-a durut :-s

| psiholoaga a răspuns:

Niste urati, slabi, cocosati si cu bube, uraciosi, morocanosi si lipsiti de orice urma de umor. Si tu nu faci exceptie!big grin

| SweetCandy a răspuns:

Ios varsatoarelaughing incapatanata pana la dumnezeu si inapoirolling on the floorrolling on the floor...de scorpioni stiu ca sunt oameni lupatori big grin fetele sunt ff ale dracu?big grin o spun din propria experientalaughing iar baietii km opusi femeilor scorpion...eu una ma inteleg ff bine cu baietii scorpionbig grin acumthinking depinde si de ascendentlaughing... ce sa zic cu tine ma am bine...musairolling on the floorrolling on the floor)

| juniper a răspuns:

Vrei sa te surprind? Uite aici ce am gasit in horoscopul tau de azi:
Visul tau cel mai mare
are sanse sa devina realitate candva in viitor, doar ca mai ai ceva de luptat si de asteptat pana acolo. Nu sta sa ridici castele din iluzii, ci cauta mijloacele concrete de a-ti construi marele plan. Acum poti gasi oamenii care iti pot fi de folos in acest demers important si poti acumula cunostintele sau informatiile cele mai potrivite. Nu poti ajunge singur acolo, deci trebuie mai intai sa aduni acei factori care vor contribui, in final, la materializarea visului tau.
Gasesti mai multe pe www.acvaria.ro

| juniper a răspuns:

Scuze asta era horoscopul de ieri, uite-l pe cel de azi:
Parintii sunt personajele principale ale actiunilor tale de astazi. Fie ca iti vin in vizita si toata familia ta ii primeste cu bratele deschise, fie apelezi la ajutorul lor, intr-o problema in care nu are cine sa te sprijine, descoperi cit de important este sa-i ai pe parinti aproape. Daca parintii tai nu pot fi aproape, si parintii partenerului de viata pot avea un efect foarte bun, deci fii deschis la dialog cu acestia. Un eveniment de familie va aduna pe toti in jurul seniorului casei voastre, pentru a pune tara la cale. Sfaturile lui sunt bine venite!

auran
| auran a răspuns:

Pai sa vadem thinking sunt putin zgarciti cu cei din afara familiei, au un suflet mare dar si o gura la fel de mare, rautacios, familist...

auran
| auran a răspuns:

Mda, uitasem ca esti si gurmand! laughing

| albastrel a răspuns:

Primul meu prieten a fost varsator. nu spun decat atat : om mai al dracu ca el nu am mai vazut!big grin

| albastrel a răspuns:

Vroiam sa scriu scorpion big grin

| dulshe a răspuns:

Zodia mea e balanta! Nu stiu cum sta treaba cu capricornii dar pot sa sun despre mine, ca tot ce scrie in zodiac (90%) este ff adevarat.
Despre scorpioni?
http://www.scotty.ro/zodiac/zodiac_erotic/scorpion_barbat.html
;))

| Anca a răspuns:

Buahhhh scorpionii! Ultimul iubit era scorpion big grin
Groaznici, groaznici, groaznici.
Narcisisti convinsi. Se uita in oglinda mai mult ca mine... big grin
Manipulatori, gelosi, orgoliosi si snobi big grin

Sorry... poate nu or fi toti la fel! big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scorpionii sunt, ca sa intelegi perfect, precum amandinele! Am eu unul in familie!
Si ca sa nu se creada ca te ridic in slavi, vin si spun ceva si despre varsatori: sunt precum vantul de primavara...tot eu am eu unul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ursulika, eu sint pisica... dar postul e negociabil pentru ca-mi plac fetele care se pisiceschee hee tongue
juniper, la prima cineva m-a dat de gol, la a doua cineva a dat-o grav in barahee hee
Auran, zgirciti? Nop, greseala tongue Suflet mare, inima mare, familist convins, dar gura mare? Pai o fi, da e si mai mare cind vine vorba de haleala laughing
Monika, sint dulce ca miereabatting eyelashes
Lora, deci ne potrivim cemai big grin
Alinus.h, pai vezi? Scorpion iti trebuie laughing
Psiholoaga, te-ai intimidat rolling on the floor tongue
SweetCandy, pai te cred, eu sint pasional, pai ce fata sa nu se aibe bine cu cineva ca mine? devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gurmand e un eufemism pentru mincacioshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scorpionii? Of, the first cut is the deepest... Ambitiosi, gelosi, carismatici...Frumosi scorpionii, dar mie-mi plac capricornii. Mi se potrivesc mai bine. Nu suport pestii si ma joc cu orgoliul leilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi... Eu sunt săgetător, născută în ultima lună a anului. Mereu am ştiut asta, însă nu am ştiut de ce. E chestie de mitologie, din cele mai vechi timpuri oamenii inventează explicaţii pentru fenomenele naturale pe care nu la pot găsii logică.
Sunt chestii de noroc compatibilitate, habar nu am, niciodată nu am crezut astfel de tâmpenii pentru că nu au un scop plauzibil şi pentru că consideră ca prezic viitorul citind în stele. Păi se citea în stele atunci când oamenii nu ştiau ce sunt acelea... Mă rog trebuie să-şi caştige şi oamenii painea cumva.

Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scorpionii? pfff, te dezamagesc...gelosi,posesivi,orgoliosi,incapatanati,pretentiosi si le place foarte, foarte mult sa manipuleze.Am avut un iubit scorpion si relatia nu a durat, nu ne-am potrivit de nici o culoare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Bro, acu ce sa-ti zic, eu sunt clasicul berbec, nici nu trebuie sa iti explic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh fetelor, e clar ca nu m-ati intilnit pe minehee hee
Anca e valabil si pentru tine, eu nici nu am oglinda... sau am, ma uit in ea cind ma barbieresc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ma feresc sa te calc pe coada, bro!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maktub, dap si sa nu uiti sa faci cartofiori prajitibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre scorpioni. Pai poate nu tot mentionat mai sus e adevarat, pentru ca scorpionii(sunt scorpion cu ascendent in scorpion deci va dati seama) cam au 2 fete. Una care o arata de obicei(manipularea, egoismul, trancaneala.) si una care o arata doar daca ii cunosti in de-ajuns(o inima buna, care mereu te va ajuta, si mereu va merge pana la capatul Pamantului pentru tine.) Scorpionii intre ei se suporta(nu cum s-a zis mai sus) dar depinde si de persoana. Am un scorpion (SI DIN NOUhappy ascendent in scorpion(ca mine) cu care m inteleg foarte bine... Dar cum sunt varsatorii, se baga unde nu le fierbe oala, (nu sunt innebunita dupa zodii, dar zic cazul meu).
Scorpionii au simtul umorului, si nu pot rezista in fata unei felii de pizza laughing. Vor face orice pentru a impresiona, chiar daca merg la limita dintre jalnic si amuzant. Nu te lasa la greu, si totusi te pot minti din toate incheieturile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt sagetator si...Scorpionii? sunt ok, funny, romantici si nebuni!happy