| Denisa a întrebat:

Ce parere aveti despre nativii scorpioni? Se zice ca sunt foarte rai si ca sunt cea mai "periculoasa" zodie. Credeti ca sunt chiar asa rai? (eu sunt scorpion)

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

Cred ca depinde si ce zodie este cealalta persoana, nu? Te poti intelege cu ei sau nu.Adevarat ca sunt cam gelosi si le place razbunarea devil. Si cad usor in extreme - nu stiu daca si la fete, dar la baieti sigur. Dar au un caracter puternic si sunt loiali si curajosi, chiar daca au si niste defecte.
Oricum, fiecare persoana este diferita si unii chiar nu se potrivesc cu zodia lor.

2 răspunsuri:
| Mihaitsa22 a răspuns:

Nah, scorpionii sunt acceptabili:*...in schimb, de lei si de tauri sa te pazesti:laughing

| Face2face a răspuns:

Si eu sunt scorpionsad. Iar mie aproape toata lumea imi zice ca sunt egoistacrying.