| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat de 17 ani!
Vreau sa ma epilez pe picioare si mai tarziu peste vreun an pe piept!
Pe picioare am destul de mare parul si nu imi place...
Vreau sa imi spuneti cu ce sa ma epilez... ce e mai bun... sa nu creasca asa repede...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa-ti epilare definitiva daca ai buget bun.

| Twp3w a răspuns:

Cel mai bun e sa te duci la un salon si sa te epilezi cu ceara! E mai buna decat crema sau bicu! tongue... Funda?:X

| Twp3w a răspuns:

Lol la salon sa te epileze cu ceara este 12 lei la mine in zona... E ieftin! laughinglaughinglaughing

| beauty_7895 a răspuns:

Cumpara o crema de epilat veet sau tot de la veet sunt niste benzi cu ceara rece. Uite siteul lor http://www.veet.ro/index.php Daca merge vreau funda!

| steaua25 a răspuns:

Nu am banii sa ma duc pe la saloane sau sa ma epilez definitiv laughing

| steaua25 a răspuns:

Prefer sa ma epilez acasawinking

taylor
o sa imi cumpar si o sa incerc