| Vrednnic a întrebat:

Salutare,

Cu ce as putea sa ma epilez pe picioare fara sa-mi creasca parul apoi foarte repede? Sa folosesc bicul?

4 răspunsuri:
| Anonim0078965 a răspuns:

Poti folosi bicul, dar in 2, 3 zile iti va creste la loc. O alta varianta este crema depilatoare sau benzile cu ceara care iti smulg firele de par si iti lasa pielea fara par pentru mai mult timp sau cea mai eficienta solutie este sa vizitezi un salon.

| Sidonia07 a răspuns:

Cea mai eficienta este ceara.

| Vrednnic explică (pentru Sidonia07):

Si pentru asta trebuie' sa merg la un salon neaparat?

| Sidonia07 a răspuns (pentru Vrednnic):

Da asa ar fi mai bine, mergi la un salon prima data iar apoi te poti face acasa, daca nu te descurci roaga o prietena.