| girl1girl a întrebat:

Acum 2-3 saptamana un baiat de la mine din clasa a intrebat daca are vreo sansa la mine, spun "vero sansa" deoarece s-e comportase destul de urat el si cel mai bun prieten al lui.Eu am spus nu, nu pentru ca nu-mi place de el, ci ca s-a comportat urat cu mine. Iubita prietenului este cea mai buna prietena a mea.Astazi m-a intrebat daca am avut vreun boyfriend mai mic decat mine. El este cu cateva luni mai mic de cat mine.

Dupa evenimentul cu iubitii, am discutat cu prietena mea despre lucrurile pe care mi-le-a spus in ultimele saptamana. Ea a fugit repede le iubitul ei si i-a spus ca il plac pe baiatul cu pricina care mai departe i-a spus.Eu i-am spus prietenei mele ca lucrul pe care l-a facut nu e de laudat. Dupa doua ore s-a dus la el si a spus ca a fost doar o pacaleala.

Precizez ca nu vreau sa spun nu daca mai intreaba vreodata.(se inteleg de la sine sentimentele pentru. el)

1.credeti ca baiatul ma place?
2. credeti ca i-am l-am ranit?

FUNDOI SI VOT!

Răspuns Câştigător
| christine044 a răspuns:

Daca zici ca s-a comportat urat, depinde si ce intelegi prin asta. faptul ca regreta a fost un prim pas, dar la cum au decurs lucrurile nu prea pare ceva serios. cat despre prietena ta...huh, eu m-as feri. realizezi ca nici tipul de care povestesti si nici altcineva nu ar fi atat de naiv cat sa creada partea cu ''a fost pacaleala'', nu?