| dulse a întrebat:

Buna TPU...sa va spun povestea mea...baiatul de care imi place mi-a spus aseara ca ii place de mine si de o prietena de-a mea.Astazi s-a comportat cu mine ca si cu o proasta si s-a dat la fata aia incontinu. Ce ar trebui sa fac(nu sunt chiar foarte buna prietena cu fata aia) ar trebui sa lupt sau sa ii las ei cale libera?

4 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Bunaaa happybig grin
Trebuie sa lupti daca il placi...Haide sa te ajut thinking
Prima data trebuie sa afli cumva daca fata de care-i place lui [prietena aia a ta] simte ceva pentru el, daca il place happy
Apoi el ti.a zis ca -i place de tine.tocmai de aia nu poti renunta asa usor la el.Incearca sa te apropii de el, sa aflii ce-i place, sa faci ce face si el si sa il asculti big grin Si dupa vei vedea ca nu va mai avea pchi doar pentru tine

| AlexiaD a răspuns:

Tu ce crezi ca ar trebui sa faci?happy
Eu zic ca ar trebui sa-l lasi in pace pe baiatul ala, nu te merita.Are vreun rost sa lupti pentru cineva care te trateaza ca pe o proasta si o place pe alta? Sunt multi baieti in jurul tau care poate te plac.Mai bine priveste atent in jur.

| Arianaaa33 a răspuns:

LUPTA malove struck daca il placi pe baiatu', trebuie' sa lupti! si uite, ajuta'a si tu cu un sfat.eu iubesc un baiat de 1 an si ceva,si am luptat pentru el, si abia saptamana asta a inceput sa.i placa de mine. zice ca's frumoasa foc, ca vrea sa fie cu mine.dar nu stiu ce sa cred! Ajuta'ma pls :X

| lya2 a răspuns:

Pai poate a zis ca i plk de ea doar sa se dea la ia si sa vada cum reactionezi si daca chiar il placi si tu pe el daca nu e asa lasa-l in pace si date si tu la un baiat si poate chiar un prieten de-a lui love struck dai funda phbbbbt