| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Buna TPU ajutor ma doare gatul ce sa fac? Beau ceai si manac bomboane mentolate.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Pai depinde...de cate zile te doare? daca te doare de mai mult de 3 zile inseamna ca o raceala te asteapta...

Daca iei bomboane mentolate si ceiuri e foarte binehappy
Nu-ti face griji, daca in continuare bei ceaiuri si iei bomboane mentolate iti va trece in cateva zile...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci? usor ia Strepsils cu miere si lamaie.il sugi, mie imi plk ca e bun. chiar da nu ai mentionat, o fundita plz?

| No a răspuns:

Ia o lingurita cu miere pe langa ceaiul cald. Daca nu-ti trece, ia o bomboana Homeovox ( are gust bun happy.
Si da, sunt bune bomboanele mentolate pentru gat.

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică:

Ms pentru ajutor