| anonim_4396 a întrebat:

am citit mai de mult toate cartile jurnalele vampirilor. vreau sa va intreb k nu imi mai amintesc, ultima carte aparuta adica 7, la sfarsit moare damon, nu?

2 răspunsuri:
| Micнio a răspuns:

In serial (film) este diferit un pic de carte, de aceea unii nu-ti pot raspunde la intrebare, eu stiu ca in volmul doi Elena se transforma, dar in sezonul trei ea este vie si om, de aceea nu prea se stie.

| GreenEyed a răspuns:

Nu prea cred.Si eu am citit acum MULT timp cartile, da in engleza.Cred ca mi-as fi adus aminte daca murea Damon.winking