| XoxoS a întrebat:

Toti am observat ca in jurnalele vampirilor5 se intampla ceva intre Bonnie si Damon...si pentru ca nu mai pot astepta vreau sa ii intreb pe cei care au citit deja a sasea carte in engleza sa imi spuna daca se intampla ceva intre Bonnie si Damon in jurnalele vampirilor 6?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Da, se va imtampla.
Ei vor deveni tot mai atrasi unul de altul, dar lui Damon ii e frica sa nu o raneasca asa ca se gandeste sa plece din oras.
Dar bineinteles ca dragostea mereu triunfa si el nu va mai pleca si bineinteles ca Damon si Bonnie vor deveni un cuplu frumos.

Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| XoxoS explică:

Multumesc chiar m-ai ajutat:* dar vreau sa stiu daca ceilalti vor sti ca ei doi sunt impreuna sau nu? si Damon va mai fi obsedat de Elena chiar si dupa ce va fi cu Bonnie?