| DoamnaGasca a întrebat:

Buna TPU! Am herpes la coltul gurii de cateva zile. Cam in cat tip trece? Este vreo metoda sau vreo crema pentru a trece mai repede?

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Ar trebui să treacă în maxim o săptămână. Dacă vrei să treacă mai repede mergi și întreabă la farmacie de plasturi pentru herpes, sunt cei mai buni după părerea mea. Este și cremă însă nu e chiar așa de eficientă.

| 239 a răspuns:

Trece intr-o saptamana, poti pune un cub de gheata putin si sa folostesti un strugurel simplu.