| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,TPU!
Am iesit saptamâna trecutá cu un tip si nu a mai dat semne,e frustrant ce sa zic,de mult timp am migrene severe, tulburari de memorie si nu sunt ipohondrá, ce sa fac? Funda.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca nu ai nevoie de operatii estetice, doar de sport si dieta.
In ce priveste destinul, acea ti-l faci singura, asa cum vrei.
Auto-analizeaza-te ca esti placuta, odata ce te invita baietii in prima faza, dar dupa ce te intalnesc sunt pusi pe fuga.
Asadar, ceva din comportamentul tau ii pune pe fuga! Vezi ce este acel lucru, comportamnet, miros sau atitudine.

7 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

încerca sa iei aer curat plimbate in parc sau fa ce-ți place ce te face fericita cu adevărat bafta succes bro

| Silwian a răspuns:

Daca n a mai dat ..nici un semn. asta este...Sa fie sanatos!
Ia un nurofen forte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și,mă rog, ce legătură are acel băiat cu migrenele tale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt efectele insomniei.
Sa mergi la un psiholog, și sa nu te mai intereseze asa mult relațiile,ești necoapta,ești un copil, ai toată viata înainte sa găsești un băiat care sa te iubească,pana la acel moment găsește-ți un hobby,practica un sport unde sa îți verși nervii,energia, stresul acumulat, te vei simți un alt om, sau cauta-ți un job stabil și tine-te de munca, cunoaște oameni noi, autoeducate.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar cred ca-i ceva rau cu tine, ceva ce nu vrei sa spui aici, pentru faptul ca toti baietii cu care ai iesit odata, nu te-au mai vrut dupa aceea.
Mergi la medic, sau roaga pe cineva care te cunoaste sa-ti spuna sincer si corect ce-i rau cu tine, ca-i evident ceva care miroase rau, sau ceva din comportamnetul tau ii pune pe fuga.

| Andreeaioan115 explică (pentru Violleta2022):

Aspectul fizic sau profilul meu. Am zis ca am nevoie de operații estetice, sau destinul.

| Celestina003 a răspuns:

Întreabă pe el/ei!