| al3utzu a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru! La inceputul verii voi implini 14 ani si voi avea o vara libera.As vrea sa-mi gasesc un job doar pe cele 3 luni(mentionez ca am ceva cunostinte IT). Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZethOfficial a răspuns (pentru megamind03):

Din HTML nu mai scoti bani ca in trecut... Abia daca se merita sa stai 4-5 zile(5 ore zi) sa faci un site.Eu termin un site pentru o firma cam in 24 ore.de la 0, in ultimul timp nu o iau de la 0 deoarece am deja continutu de la unu basic si doar in modific nitel.
C++ e deja nivel avansat, eu mai stiu cate ceva din ce-am invatat la scoala (abia cateva probleme de clasa 9a)
Java e ceva promitator dar nu este asa cautat.sau cel putin asa cred, pana acum nu am auzit pe nimeni care sa ceara programe in java la reclame sau concursuri

| al3utzu explică (pentru ZethOfficial):

Putina concentrare la ajutor!

Răspuns utilizator avertizat
| al3utzu explică (pentru megamind03):

Ok, ai dreptate, dar eu vreau idei de joburi pentru o singura vara(tot din Bucuresti).Te rog ajuta-ma in vreun fel.

Răspuns utilizator avertizat