| StefanVlad a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. In vara asta am examenul national si ni se cere de la scoala sa ne extragem niste axpresii despre vara! Imi puteti da niste opere ale scriitorilor romanai in care se gasesc expresii deosibite? Nu vreau texte uzuale si des intalnite in manuale si auxiliare de clasa a 8-a, ofer funda!

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Vezi pe google.

| StefanVlad explică (pentru LeMousiqe):

Mai ajutat cu adevarat, crezi ca nu am cautat? Vad ca esti pe locul 1 astazi cu raspunsuri, dar pun pariu ca peste 80% sunt de genul asta!

| LeMousiqe a răspuns (pentru StefanVlad):

Nu doar, nu îmi place sa las întrebări fara raspuns. Îmi pare rău, dar nu mă am bine cu ce ai scris tu happy. Și poți să te uiți la întrebări rare ori mai scriu așa!

| StefanVlad explică (pentru LeMousiqe):

Pai nu raspunde, decat sa dai un raspuns inutil mai bine taci!