| DanielaDumbrava a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru acum citeva luni in urma aveam 48 de kg acuma am 52 ma puteti ajuta cu o cura de slabire..va multumesc

4 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Cea mai buna cura de slabire(daca poate fi numita astfel). Renunta la dulciuri, zahar, paine si mancare grasa.Maninca restul in cantitati limitate.Fa foarte mult sport(poate fi chiar placut daca asculti muzica ta preferata) si bea cat mai multa apa(mai ales acum vara).
Iti recomand sa-ti incepi dimineata cu un pahar de apa plata cu cateva picaturi de suc de lamiie.Macar asa nu risti sa pierzi substante nutritive, mananca des, dar putin.
Bafta si o silueta de invidiat!