| Nicoleta09 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. As vrea sa scriu o carte pe wattpad de dragoste, dar ideea e ca nu ma pricep deloc la titluri, deci de aici vine si intrebarea mea happy ma puteti ajuta cu niste titluri pentru povesti de dragoste? Cele mai frumoase si interesante primesc fundita :3

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Poti incerca. dragoste in viata, iubire dragoste si tradare, trairi minunate sau cu dragoste.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Înțepenit în necunoscut
Abisul Negru
O parcare repetată

| AFR81 a răspuns:

Titlul se pune intotdeauna dupa ce ai terminat de redactat opera. Daca ti-as putea citi povestea, poate as putea sa ma pronunt, insa in situatia actuala, nu. Dupa ce ai finalizat totul, pe baza continutului, imagineaza un titlu. Ma gandesc ca e imposibil ca, in timp ce scrii, sa nu-ti vina idei.