| Anonimusss99 a întrebat:

Am o intrebare la care astept un raspuns urgent :
Am un telefon, Samsung galaxi fit si am descarcat o aplicatie.La aceasta apicatie, s-a mai descarcat o alta aplicatie sau virus. nu stiu ce e. Aceasta chestie vorbeste non-stop. Spune in engleza mereu daca intru undeva... e o voce de femeie... Va rog, ajutati-ma urgent! Dau funda, orice! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| deeaoana22 a răspuns:

Pai nu poti sa stergi aplicatia? sau amn2. FUNDA!

| Anonimusss99 explică (pentru deeaoana22):

Am sters aplicatia aia...dar nu o mai gasesc pe cealalta si imi vorbeste in continuare straight face

| deeaoana22 a răspuns (pentru Anonimusss99):

Imi pare rau... sad