| Dede1899love a întrebat:

Am o problema imi doresc mult un catel un shitu dar problema este ca nu stiu cum sa o conving pe mama ca sunt responsabila!(Atentie ca nu merge ca iau note mei mari! si mama deocamdata e in italia! Ce sa fac.Va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MadyMadutza a răspuns:

Trebuie sa ii dovedesti mamei tale ca esti responsabila, ca poti sa ai grija de ceva orice (o planta pentru inceput) si ea va vedea ca esti responsabila si poti sa fi demna de un catelus! Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e in Italia, nu va stii ca ai luat un cutu. Nu?
Daca nu vrea acum, nu va vrea niciodata. Si chiar e multa responsabilitate in asta, daca vrei sa pleci undeva vara, trebuie sa lasi cainele la cineva. Trebuie sa ai grija de el mai ales cand e mic, sa il scoti afara, sa ii dai de mancare si ce-o mai fi...
Si asta e destul de greu daca inca esti la scoala.