| MeLLa_2137 a întrebat:

Am sa incep cu inceputul:viata mea nu e roz, asa cum mi-o inchipuiam eu in trecut.
Am prea multe probleme, ma rog, m-am saturat de viata asta.
Mereu barfe si iar barfe, nu ma mai intelege nimeni, cu mama mea nu ma'nteleg absolut deloc.
Mereu cand cred ca totul va fi ok cineva imi distruge acest vis.
Mereu stresata, mereu cu gandul la ce va fi a doua zi, nu mai suport.
As vrea macar o data sa fiu lasata impace, dar... e imposibil.
Persoanele la care am tinut au disparut total din viata mea, ma rog, accidente iar pe urma au muritsad.
Ce naiba sa ma fac? Ma simt mereu singura, imi urasc viata, desi incerc sa trec peste este deja prea mult.
Probabil multi dintre voi sunteti in situatia mea.
Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi? Orice, dar sa fie de bine.
Sau... daca ati vrea sa vorbim, sa ne cunoastem, sa devenim probabil pe urma niste prieteni buni, adaugati ID'ul mella_kido0.

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Si eu am avut problema asta, crede-ma straight face In primul rand ai mai multa incredere in tine si bucura-te mai mult de viata.Cu bune sau cu rele, viata trebuie traita din plin! Fiecare om trece la un moment dat prin clipe mai rele, nu se simte apreciat.dar pana la urma totul se va rezolva de la sine. Incearca si tu sa gasasti partile bune din viata si pe cele rele sa incerci sa le rezolvi. Incearca sa-ti gasesti prieteni adevarati, care stiu sa te aprecieze pentru ceea ce esti si nu-ti mai fa atatea griji. Legat de mama ta. incearca sa te imprietenesti cu ea, sa fi si tu mai buna.si atunci va ve-ti intelege din nou.
P.S. tot ce-am spus e din experienta xD
Sper ca te-am ajutat! Bafta si mult noroc! :X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Asa e multi sunt in situatia ta,chiar si eu.Te adaug in lista mea, o sa povestim si sper ca o sa fie mai bine apoi.
Pa, pa.

| SandaraPark a răspuns:

Buna! Stiu ce simti, te inteleg. Uneori si eu simt asta.Te adaug si vorbimhappy

| KIdda_6499 a răspuns:

Ti'am dat add pe mess si ew sunt cat de cat in situatia ta...

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Buna,cunosc e o situatie oribila, cateodata ma simt si eu asa.chiar in momentul de fata mi se intampla si mie
sunt stresata, cu bff(4)numai ma inteleg asa bine, sunt cu gandul la a 2 zi, ma gandesc la ce s-ar fi putut intampla azi, ceva frumos...si la fel cand cred ca va fi frumos sau este frumos parca deodata se schimba si nu mai suport. sper sa mi dai acc la id ala cu l... probabil ca in situatia de fata ne vom incuraja aman2 sau o vom scoate la capat