| AlexiaD a întrebat:

Am si eu o dilema...Ar trebui sa ma tund scurt? Mi-e ca dupa aceia plang toata varalaughing Imi plac mult tunsorile bob,dar eu am parul ondulat, cu fooooarte mult volum. Si imi este frica de faptul ca imi va sta de zici ca sunt electrocutatalaughing Voi ce credeti? Aveti parul ondulat/cret si ati incercat vreodata?

3 răspunsuri:
| JajaAliensHere a răspuns:

Eu am parul ondulat si am incercat de cateva ori tunsoare in stil short bob, dar problema era ca trebuia sa-mi indrept non stop parul cu diverse solutii sau cu placa, care-mi deteriora parul in ultimul hal.
Mai bine iti lasi parul lung sau te tunzi in scari. Oricum, cu cat pare mai natural, cu atat e mai frumos. happy

| mimiwewem a răspuns:

Eu zic să nu te frizezi.O să-ți pară rău.Mai bine lasă pe iarnă, când o să porți căciulă.
Prinde-ți părul coc, și așa nu o să te încălzești.

| S3S3an a răspuns:

Eu vara trecuta mam tund bob, eu la fel am parul ondulat ce sa spun numai trei zile a tinut forma dupa are nu se intelegea ca e bob eu as spuna sa nu te tunzi ca peste o vreme ai sa spui de ce mi l-am taiat. Acuma eu stau si astept sa creasa dar decit sa iti faci bob taitil pur si simplu scurt