| Zambariciiii a întrebat:

am si eu o mica problema! am o pagina de facebook si nu stiu cum sa fac sa imi apara ca sunt 'ADMINISTRATORUL PAGINII'! adica sa scrie acolo undeva administratorul pagini... la mine la profil! dau fundita!

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Intri pe pagina, sub titlu scrie "Editează informaţiile". Apasa si iti va aparea in stanga o lista de optiuni. Alege a 5-a optiune "Recomandat". Deasupra alegi paginile in evidenta si desubt alegi administratorii.
Sa-mi spui daca reusesti! :*

2 răspunsuri:
| Zambariciiii explică:

Am reusit! multumesc!

| guzanu92 a răspuns (pentru Zambariciiii):

Cu placere! ^^