| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o nelamurire. Daca dau like unei pagini pe facebook ( de exemplu unei pagini in care se face reclama la niste parfumuri sau la niste haine), administratorul paginii respective imi poate vedea pozele de pe facebook daca am profilul privat? Imi poate vedea profilul daca i-am dat like la pagina?

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Dacă eşti pe o pagină şi tu ai contul privat, nu îţi poate vedea pozele. Doar dacă ai pe cineva la prieteni ţi le poate vedea.

| Kzm_Cosmin_1999 a răspuns:

Nu..deoarece ai profilul in privat