| Tot.Eu a întrebat:

Am stat acum un an cu un baiat si am avut o legatura foarte stransa, tineam mult la altul, am stat cam 9 luni si apoi au aparut ceva probleme si ne'am despartit. Eram cam prea gelos si imi reprosa ca ma duc si stau cu alti baieti si chestii de genu`. Eu am fost cea care a pus punct, dar el a inceput sa ma caute dupa pentru a'i acorda inca o sansa. l'am dat'o, apoi s-a intamplat la fel. Si i'am mai dat inca una si la fel. Si apoi s-a terminat. l'am spus ca vreau sa ramanem prieteni, dar fiind foarte ranit, nu a mai vrut. N'am mai vorbit cam 7, 8 luni apoi am mers la o pizza cu niste prieteni si a venit si el. Se comporta urat cu mine. Am fost la unul dintre prieteni acasa, eram mai multi si acolo s-a purtat putin mai frumos. As vrea sa ma impac cu el pentru ca simt ca in adancul sufletului inca mai am sentimente pentru el. Problema e ca eu nu stiu ce simte el. Ma uraste sau inca simte ceva pentru mine, si mi'e frica de esec. Daca ii spun sa ma respinga sau sa rada de minehee hee.
Nu vreau sa sufere asa cum a suferit atunci cand ne'am despartit totusi.
Ce ar trebui sa fac?straight face Un sfat ceva?
Multumesc mult. :*

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Nu inteleg ce relatie ar putea fi aia, cu atat de multe reprosuri. Eu vad relatia asta, din cate ai povestit un esec total. Sper sa iti gasesti pe cineva care sa stie cum sa se comporte cu tine si sa te pretuiasca si cu calitati si cu defecte. Numai bine.