| Ovimax a întrebat:

Buna TPU
am un frate si nu stiu ce a facut la contul de Facebook dar la blocat si ai cere sa introduca un cod care ai este trimis pe numarul de telefon de la cont dar acel numar de telefon era vechi si nu-l mai are(era scris si gresit numarul pe cont)...ce ar trebui sa fac ca sa ai deblochez contul? sad

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Pai sa incerce sa isi schimbe parola, sau sa contacteze deprtamentul de ajutor facebook!

6 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

SA introduca emailul si PArola!

| ImHere a răspuns:

1) scapa de fratele tau: aduce numai necazuri.

| Ovimax explică (pentru SoranaCs):

Am incercat dar nu ma lasa sa intru "account locked for security reason..." sad

| Ovimax explică (pentru ImHere):

Right

| Ovimax explică:

Deci ma puteti ajuta? sad

| Ovimax explică (pentru SoranaCs):

Am schimbat parola dar nimic...o sa incerc si cu ajutorul mersi multwinking