| carinutza25dragutza a întrebat:

Buna TPU.
Am un joc, The Sims ( pe ipad) si am vazut ca toti simsii aveau toate nevoile la rosu (adica minim)- aproape morti. N-am mai intrat cateva zile, si apoi cand am intrat din nou simsii mei erau toti inspired happy. Dar oare cum s-a intamplat asta? Daca stiti, va rog, spune-ti-mi

2 răspunsuri:
| carinutza25dragutza explică:

Scuzati categoria

| antonio30 a răspuns:

Si eu am sims pe ipad. Asta se întâmpla daca ni intri câteva zile... Daca ai 5 puncte speciale da-le si o sa isi revină e un buton acolo... Funda?