| Andrre a întrebat:

Buna TPU :*

Am un proiect la civica despre Romania pe o foaie ciocan. I don't want to see ce as putea scrie? Funda

1 răspuns:
| Elisa_6224 a răspuns:

Foaie ciocan? ce inseamna asta? in orice caz cred ca poti spune multe despre Romania in domeniul civica, adica sa prezinti actuala situatie economica a tarii, problema invatamantului si poti scrie ceva de genul " o romanie mai buna" unde sa spui cum te ai gandit tu ca ai putea sa imbunatatesti tara.Succes cu proiectul... fundita?