| SimonaNW a întrebat:

Despre ce as putea scrie la educatie civica la un proiect cu titlul Sunt tanar si am dreptul sa gandesc liber. Cateva idei va rog!

Răspuns Câştigător
| alexandruu97 a răspuns:

Despre drepturile omului

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa spui ceea ce se intimpla in viata reala, acel lucru pe care unii tineri nu au posibilitatea de a o face, cred ca stii ca sunt multi adolescenti ce nu au dreptul la o opinie. Ce crezi tu despre asta, si in plus mai este si sfintul google, daca tastezi douya cuvinte cheie nu mori.