| MadRaven a întrebat:

So...am un proiect la franceza, despre franta.Am scris informatii curiozitati etc. Avand in vedere ca proiectul il fac peo foaie ciocan(A5)ce as putea desena pe fundal, in afara de turnul eiffel etc?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Deseneaza cocosul galic rolling on the floor

| EllaKissYou09 a răspuns:

Muzeul Luvru, un papirus pe care sa scrii «Liberté, Égalité, Fraternité», un francez cu un tricou in dungi alb cu negru si o bagheta in mana si daca poti, incearca sa faci stema Frantei.

| Florina222 a răspuns:

Poti sa faci un copil si in spatele lui sa fie turnul eiffel si copilul sa tina in mana steagugul si sa scrie in franceza ceva de genu ''Vino si tu daca vei sa te distrezi''.Sau sa faci un copil la masa c sa manance o franzela. Sper ca te-am ajutat.