| eloyse a întrebat:

Buna TPU.As dor sa devin repperita, dar nu stiu cum adica nu stiu cum ar trebui sa ma imbrac adica nu ma refer la o pereche de pantaloni largi tricou larg si o sapca.Ma refer pe bune cu e Eminemlove struck sau eu stiu.Multumesc fundita.

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Draga eloyse daca vrei sa fii repperita nu trebuie sa iti impuna cineva cum sa te imbraci. tu trebuie sa ti alegi modul cum sa te imbraci sa adaugi ceva care sa te reprezinte...tu vrei sa te simnti bine in pielea ta sau sa vada lumea ca esti o nonconformista? uite de exemplu mie imi place rock ul ma imbrac asa cum imi vine. nu ma imbrac mereu in negru nu ma machez mereu cu negru etc ca sa vada lumea ce fel de gen ascult. cel mai bine e sa te imbraci cum simnti tu ca e mai bine si cum te simnti mai comod.degeaba iti zic eu acum sa ti iei pantaloni largi, sapca, tricouri cat mai lungi si largi. daca tie nu ti sta bine. daca faci asta lumea te va crede o ciudata. imbracate cum crezi tu ca ti sta mai bine. si sigur isi va da lumea seama ce fel de muzica ascultiwinking. sper ca ti am fost de folos. bafta. funda plzz :*