| BelieveMe a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi, eu de obicei ma imbrac in niste pantaloni, un tricou si niste conversi si as dori sa ma schimb, vreau sa fiu mai feminina sa numai port toata ziua tenisi, cam ce ar trebui sa fac sa devin mai eleganta/feminina?

Răspuns Câştigător
| Zaika_7941 a răspuns:

Rochitele ar fi solutia pentru tine,acum e vara si se poarte rochiile insa poti purta si niste pantaloni scurti, sandale dragute (culori calde), iar ticourile sa fie cit mai feminine...
Cu cit mai simpla cu atit mai feminina... pupici si succese!

5 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Incearca un maieu sau tricou colorat si dragut o fusta si niste sandale sau daca nu te simti bine in fustita scurta incearca niste oantaloni scurti si parul lasa-l desprins

| Rukhsandra a răspuns:

Pai profita de faptul ca este vara si e foarte cald afara.Inlocueste tenesi cu niste balerini, sandalute sau papuci
Si incearac sa te imbraci mai des in fuste si rochite colorate de vara big grin
Bafta :*

| deea07 a răspuns:

Pai in primul rad eu zic ca feminitatea reiese din comportament, din personalitate. Cea mai feminina haina este rochita, dupa cum toata lumea stie, dar eu zic sa treci de la converse la rochita e cam drastic. De exemplu o poti lua usor de la pantaloni la fuste, ca tot se poarta vara asta cu volane si din blug. Sau in loc de converse niste sandale romane sau opincibig grin

| GumzZz a răspuns:

Pai poti incepe prin a purata fuste,balerini,topuri cu imprimeu de flori,bluzite sexy, pantaloni scurti, pantofi cu toc etc,...
parul poti sa til ondulezi sai prinzi tot felul de clemute dragute sau floriwinking bafta

| kissbaby a răspuns:

Pai.ai putea sa incerci sa porti mai multe rochite elegante acum aparute. niste sandalute asortatehappy.si un lantisor mai finutwinking

Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?winking