| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am si eu o intrebare.Ma imbrac in pantaloni putin largi si ii tin in vine, port tricou putin larg pe mine, port sapca new era in pauza.Ma imbrac cam cum se imbraca Lil Wayne.
Si toata lumea din liceu se uita la mine, iar alti incep cu figuri...(injuraturi...etc)
Dece toata lumea se uita la mine?

Răspuns Câştigător
| neboonel a răspuns:

Dai ma dracu', nu cont ce cred alti, conteaza sa te imbraci cum iti place tie.
Si eu adopt acelasi stil si nu ma int ce cred ceilalti!

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Chiar nu îţi dai seama?
1. ţinută inadecvată şcolii şi normal, ar trebui interzisă, dar nu fac eu legea.
2. felul tău vestimentar scoate în evidenţă şi unele trăsături, rapp-erii gen Lil Wayne le au cu înjurăturile, şi de ai se comportă unii aşa cu tine.

| Deyutza a răspuns:

Păi cred că depinde şi la ce liceu eşti. Dacă eşti la unul mai decent, şi eşti singurul îmbrăcat aşa, toţi se holbează pentru. că esti diferit. Mie sincer, îmi place stilul tău (sau mă rog a lui Lil Wayne); Dar totuşi la şcoala nu e prea adecvat, încearca asta doar în afara şcolii...

| Shine_1620 a răspuns:

Asa ma imbrac si eu
Doua cuvine
Respect Frate da.mi idul tau de messenger sa vorbim mai mult :d

| RockMe a răspuns (pentru Shine_1620):

Salut, uite id-ul meu ady_bz_2008