| Fussion a întrebat:

Deseara am continuarea de banchetdoar cu colegii si nu stiu cu ce sa ma imbrac. oare sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni albi si o camasa tropical si tenisi sau blugi cu tricou si tenisi? Astept si alte idei cat se poate derepede!

Răspuns Câştigător
| Deĺααα a răspuns:

Nuu`:x uitee.;;) O pereche de blugi dinaia largi asa faini; x Un sacou alb`;;) cu un tricou` negru si o cravata;;) dinaia alba;;) cu niste adidasi dinaia :)) mari.da stay ca iti dau poze:*

http://www.google.ro/......tp?/imgres numa astya i-am gasit:d.` deci e super fain :X imbrk asa cum zic :X o sa iti stea super bine si toate fetele se uita dup` tine ":"> szerios`;* si nu iti lua tenisi` nici camasa dinaia nici tricou` si nici pant. albi`:|

4 răspunsuri:
| Luke a răspuns:

Eu as zice sa te imbraci cu o pereche de blugi, un tricou si niste tenisi.Dar un tricou asa mai frumos si blugi si tenisi la fel.

| Luke a răspuns:

Sau ai putea daca ai o pereche de pantaloni (nu blugi) cu o camasa (dar nu tropical )

| Luke a răspuns:

Si tenisi