| Maria_Maria_1995 a întrebat:

As vrea sa discut cu un psiholog online, cu cineva care e dispus sa asculte si sa ofere sfaturi. Gratis. Stiti pe cineva? Multumesc, funda.

4 răspunsuri:
| Robert1999999 a răspuns:

Telefonul Copilului :)

http://www.telefonulcopilului.ro/

116.111 nr telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert1999999):

Cred ca are in jut de 20 si ceva de ani. Crezi ca mai e copil fata asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei. Nu stiu daca vei gasi un psiholog online. Dar iti pot spune sigur, ca e greu sa gasesti un psiholog bun, chiar si la clinici specializate. Vara trecuta am fost la unul, 70 de lei a ora. Nu m-a ajutat cu nimic, era femeie. Daca vrei insa sa vorbesti despre ceva, imi poti vorbi mie despre orice, despre orice problema, crede-ma, ma pricep mult mai bine decat psihologul la care am fost. Iti pot lasa niste date de contact daca doresti.

| Maria_Maria_1995 explică (pentru anonim_4396):

Buna! Ti-am lasat un mesaj! Scuze inca odata ca raspund asa tarziu.