| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să vorbesc cu un psiholog online. Știți pe cineva care e dispus să ajute gratis cu o problemă? Un facebook, email orice. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| yass12345 a răspuns:

Uite un site unde poti vorbi cu ce psiholog preferi tu http://www.topexperti.ro/psiholog-online trebuie sa iti faci un cont sau te poti conecta si cu facebookul. poti vorbi pe chat online sau le poti trimite chiar si anumite intrebari, o zi buna!

| FemeiaPisică a răspuns (pentru yass12345):

A specificat clar că vrea o ședință gratis. Acolo tariful începe de la 25 de lei ședința. Nu îi oferă prima ședință gratis, am încercat eu și nu își oferă serviciile până nu văd că le-ai băgat banii pe site.