| LiaElla a întrebat:

BUNA TPU! as vrea sa stiu ca ce ma pot imbraca maine la scoala[maine fiind miercuri prima zi dupa vacanta de iarna]va rog raspuns urgent:d

Răspuns Câştigător
| iustii21 a răspuns:

Jeans cizme.sau botine. dar nu cu toc. o camasa. orice culoare.si.o vesta ceva. un top.merge binelove struckFunda?smug

6 răspunsuri:
| d33utzaandr33utza a răspuns:

Imbracate cu o pereche de blugi bej, negri etc. cu o camasa cu o cravata rosie cu un hanorac merge bine dar in loc de hanorac ca e cam frig imbraca o geaca neagra cu niste tenesi negri! papa:*:Xsper sa mearga (daca merge pune-mi fundita):*

| d33utzaandr33utza a răspuns:

Dar sa fie o camasa alba!

| Georgiana2905 a răspuns:

Cu hainutele primite de la mosu!

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Este prima zi de scoala dupa vacanta de iarna nu prima ta intalnire tongue te poti imbraca oricum ^^ tu stii cel mai bine ce ai in dulap happy. Funda? big grin ^^

| MΣlii a răspuns:

Buna! Imbracate cu ce iti place tielove struck

| LiaElla explică:

Vreau detalii mai multe plzz(dau funda cel mai folositor raspuns:dbig grin)