| alexandraionela1234 a întrebat:

Bună, mâine seară vreau să merg în club, am mai fost o singură dată, dar era vara. Și acum fiind anotimpul ăsta, aș vrea să întreb dacă ma pot îmbrăca cu sandale și o rochiță sau o sa se uite lumea la mine ciudat? Nu știu cum se îmbracă fetele iarna în club si nu vreau sa ma fac de râs. Aștept răspunsuri

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca iti iei sandale fara toc o sa arate ciudat pentru ca sunt ca nuca in perete acum iarna. Daca iti iei sandale cu toc e ok pentru ca alea se poarta pe tot parcursul anului in spatiile inchise si la evenimente. Si daca ai lua o fusta mulata si o camasa sau un top in loc de rochita ar fi si mai bine, mai ales daca sunt in culori neutre sau inchise.
Eu NU as lua: sandale fara toc, rochii vaporoase inflorate sau in culori deschise

| alexandraionela1234 explică (pentru Furnicuta000):

Am o rochiță care nu trece de genunchi, mulata, si este cu paiete gri, ce zici?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru alexandraionela1234):

E perfecta. Sa stii ca merge si cu bocanci negri daca ai