| Sunshine_9509 a întrebat:

Maine incepe scoala sad... Ce parere aveti de mutarea a 2 saptamani din vacanta de vara la vacanta de iarna? Eu una nu stiu ce sa cred. happy
Funda la cel mai complet raspuns

Răspuns Câştigător
| Acasete a răspuns:

Oh My God...
O intrebare simpla: DE CE NE IAU 14 ZILE DIN CELE 92 DIN VACANTA DE VARA?
Cine poate sa-mi dea un raspuns coerent, serios si credibil ia o funda pe o intrebare pe care o sa o pun ulterior.
Cel mai sincer sunt acum: FUCKING BULLSHIT, asta cred eu despre mutarea a 14 zile din 92 din vacanta de vara adica 15% din vacanta de vara se duce naibii. Sa compare cineva ce poti face vara in 14 zile si ce poti face iarna in 14 zile. Eu cred ca e mult mai bine daca ar lasa-o naibii in pace de vacanta de vara si daca s-ar concentra sa indrepe invatamantul asta infect pe care suntem siliti sa-l suportam cu totii. Pe deasupra, vara stai in pantaloni scurti si maieu si sandale ca e prea cald si daca se intampla asta va trebui sa ne imbraca in uniforma aia care numai de frig iti tine (pentru cei care au; eu am) si nu o sa ai niciun mod sa te racoresti (inghetata de la magazinu din coltul blocului, fresh-ul de portocale cu gheata facut in casa...).
*** this ***, man...

1 răspuns:
| Plesa a răspuns:

Frate pentru. mine ar fi bine.Din vacanta de vara tot mai ramane 2 luni in care ai destul timp sa faci ce vrei u! In schimb in vacanta aia de iarna aveai doar o saptamana, mai bine sa fie 3 in loc de unawinking Fundita?batting eyelashes