| Larii_2028 a întrebat:

Buna TPU happy

Aveti niste povesti de dragoste triste?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Cea mai usoara pov:
cand unui baiat ii plc de tine mult si tine la tine iar tie nu`ti pasa deoarece tu umbli dpa altu care nu merita niici macar 1 lacrima din cate ai tras pentru el.
si acumm cand iti place si tie de primul el s-a bagat intr-un anturaj care pe langa ca i-a dat incredere mare in el, a scos pe satana din el ca sa zic asahappy. acum are un tupeu porcos, un caracter de nerecunoscut, ii nepasator, rece si isi bate doar joc.si desi se poarta asa oricat ai vrea de mult nu poti sa il urasti!
iti vine sa te tai pe venee ca atunci cand l-ai putut avea nu l-ai luat iar acum chiar dac ai sanse sa fii cu el constientizezi ca el numa o sa isi bata joc, prin urmare dubla suferinta pentru tinehappy

[si da, e povestea meastraight face din care incerc sa ies odataaa si sa uit doar ca nu`mi ieselaughing]
sper ca am fost impresionantabatting eyelashes

| Larii_2028 explică:

`Mda`. si a mea e putin asemanatoare`whistling
Eu il iubeam, ma certam cu oricine pentru el. faceam absolut orice si el ma insela, pur si simplu ma tinea pe post de rezerva. ultima data cand ne-am despartit asa o fost ca, el m-a inselat cu una, care era de fapt fata care de ziua mea tot il trimitea la mine sa se impace cu mine.Eu am aflat si m-am cam enervat dar nu vroiam sa ma desp de el il iubeam prea mult. si at el mi-a zis ca vrea pauza ca nu stie ce vrea dar in acelasi timp imi zicea ca ma iubeste. Dupa ziua aia ne certam in fiecare zi. eu ii reprosam tot. si at a zis ca mai bine ne desp. si daca isi face ordine in ganduri si se hotareste ce vrea at ne impacam am zis oky. De 1 mai am fost cu el si niste prietenii si eu incercam sa tin distanta. dar el sa legat de mine. si pana la urma am ajuns sa ne sarutam, a doua zi avea poza cu alta fata la av si l-am intrebat ca e cu ea. mi-a zis ca da. din momentul ala vreo 3 luni nu tare am vb, ba chiar s-a certat cu mine pentru ea ca cica m-am uitat urat la eaoh go on! inainte sa ma duc in Paris am vb cu el pe mess si imi zicea ca ink se mai gandeste la noi 2. si ca chiar tine la mine mai mult ca si la actuala. cat timp eram in Paris vb cu el pe mess imi zicea ca ii dor de mine ma alinta spunandu`mi"Bebe". Am ajuns acasa si ma suna sa cobor putin sa ma vada, in ziua aia n-am dormit nimic! am coborat jos cum m-a vazut m-a luat in brate mi-a spus ca i-a fost dor de mine, m-a sarutat! Mi-a zis ca ii da gara prietenei lui! l-am crezut. A doua zi imi spune ca ink nu se desp de ea ca vrea sa ii fie alaturi ca avea problema cu tatal ei. oky am inteles l-am mai asteptat. a inceput sa fie rece cu mine vb din ce in ce mai putin. el ink nu sa desp de prt lui. apoi cam peste o luna. poate si mai mult am fost la calinesti si a venit si el cu un prieten. iar ca de obicei se lega de mine pana iar m-a sarutat! si din nou mi-a spus ca se desp de ea. Asa a fost sa desp de ea. dar nu ca sa fie cu mine ci cu cea cu care ma inselat.Acum el e cu ea de 6 luni o iubeste nespus de mult. dar ea din cate vad eu. si nu doar eu, nu il iubeste! si toti din jur ii spun ca "vezi mai ca nu e bine" el nu crede nimic doar pe ea! eu nu mai am ce sa fac. pentru ca at cand i-am zis ca isi bate joc de el a zis ca dc ma bag si ca mi ciuda. am zis oky nu ma mai bag niciodata orice ar fi. si asa si e...

| necunoscuta_3567 a răspuns:

Girl – Ceau
Boy – Mi-ai lipsit azi la scoala. Unde ai fost?
Girl - Scuze, a trebuit sa ma duc la medic.
Boy - Oh de ce?
Girl – Nu-I nimic? un control de rutina
Boy – Ok
Girl - Am pierdut ceva?
Boy - Nu, doar niste notite
Girl - Ok
boy - Yeah
Girl - Am o intrebare:
Boy - Zi
Girl - Cat de mult ma iubesti?
Boy - Sti ca te iubesc, pui!
Girl - Yeah...
Boy - De ce intrebi? S-a intamplat ceva?
Girl - Nu. Nu s-a intamplat nimic
Boy – Bine
Girl - Cat de mult iti pasa de mine?
Boy - As muri pentru tine
Girl - Chiar?
Boy - Da draga. Dar s-a intamplat ceva?
Girl - Nu. Sunt bine
Boy - Bine. Asa sper.
Girl - Chiar ai muri pentru mine?
Boy - M-as impusca pentru tine oricand
Girl - Chiar?
Boy - Da. Hai pui, s-a intamplat ceva?
Girl - Sunt bine!
Girl - Trebuie sa plec. Ne vedem maine
Boy - Bine. Ceau. Te iubesc
Girl - Te iubesc!

Ziua urmatoare la scoala:

Boy – Mi-ai vazut prietena astazi?
Mate – Nu!
Boy – Oh!
Mate - Dar a fost ea ieri aici nu?
Boy – Da, stiu.
Mate - Dar stii cum sunt fetele!
Boy – Yeah!
Mate- Ce mai zici?
Boy - ma duc la ore.
Mate - Ne vedem mai tarziu.

In aceiasi seara:
-ring-

Girl - Alo?
Boy - De ce nu ai fost azi la scoala?
Girl - M`am simtit un pic rau.
Boy - estibine acum?
Girl - Trebuie sa plec. vrea mama sa vorbeasca la telefon
Boy - O sa astept
Girl - S`ar putea sa dureze te sun eu mai tarziu
Boy - Bine. Te iubesc
Girl - Eu cred ca ar trebui sa ne despartim
Boy - CE? DE CE?
Girl - Te iubesc
>click < (inchide telefonul)
Fata nu vine 3 saptamani la scoala si nu raspunde nici la telefon.

Boy - Ceau. Ce faci?
Mate - Nimic. Ai mai vorbit cu fosta ta prietena?
Boy – Nu.
Mate - Deci nu ai aflat?
Boy - Ce sa aflu?
Mate - Cred ca ar trebui sa iti spun ea ce s`a intamplat
Boy - Amice? ce s`a intamplat?
Mate - Suna la numarul asta? 433-555-3468!

Baiatul suna la numarul acela dupa ore:

-ring-

Voice - Buna. Aici spitalul.
Boy - Poftim? Trebuie sa fi gresit numarul. Imi caut prietena.
Voice - Care este numele ei?

>baiatul ii da informatiile<

Voice - Da. Este pacienta noastra in momentul de fata.
Boy - Ce naiba? Ce s-a intamplat?
Voice - Camera ei este 466, corpul A
Boy - Ce s-a intamplat?
Voice - Mai bine veniti la spital!
Boy - STAI! NU!
*dial tone*

Baiatul merge la spital.camera 466, corpul A. Fata sta intinsa pe patul de spital.

Boy: - Esti bine?
Girl -...
Boy - Scumpo te rog spune ceva!
Girl - Eu...
Boy - Ce?
Girl - ...Am cancer. Doar aparatele ma tin in viata? in seara asta ma vor deconecta.
Boy - Ce naiba? de ce? De ce nu mi-ai zis nimic?
Girl - Nu vroiam sa te fac sa suferi.
Boy - Dar eu te iubesc? plange...
Girl - Si eu te iubesc...nu fi trist...eu intotdeauna o sa fiu alaturi de tine!
Nurse - Orele de vizita s`au terminat!

Baiatul pleaca, fata este deconectata de la aparate si moare.

Ziua urmatoare:

Baiatul este gasit mort cu un pistol in mana si un bilet langa el.

In bilet scria:

Am luat un glont pentru ea.
Asa cum am zis ca voi muri pentru ea.