| Georgi1599 a întrebat:

Cine imi da si mie niste povesti de dragoste triste?

Răspuns Câştigător
| Luminita235 a răspuns:

Sub aceeasi stea de John Green, e o carte care te va face sa plangi cu siguranta. Sper sa o citesti!
P.S : Daca o citesti si doresti imi poti trimite un mesaj despre cum ti s-a parut cartea.

| Georgi1599 explică (pentru Luminita235):

Cand am drum sper oras (eu stau intr-o comuna) o sa o cumpar, daca o gasesc si o sa iti spun cum mi s-a parut :*

| Luminita235 a răspuns (pentru Georgi1599):

Okey :*

5 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Toate povestile de dragoste devin triste! Romeo si Julieta ' lui Shakespeare, e cea mai celebra. Dar chiar si in viata, totul se termina derizoriu.

| Alcyon a răspuns:

Invitatie la vals, de Drumes.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

" Chimie perfecta. "
" E usor sa te iubesc. "