| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

:* Ce as putea sa le fac cadou parintilor, unei prietene,(cea mai buna prietena ) bunicilor si fratelui meu de Craciun?
Multumesc anticipat. +Funda. puppy dog eyes :*
App : Sa nu imi sugerati sa fac ceva manual pentru ca nu ma pricep. tongue

3 răspunsuri:
| εηηεя a răspuns:

Pai fratelui tau nu stiu ce cadou pentru ca nu stiu cati ani are depinde bunicilor cred eu ca lear place un tablou cu o casa cu zapada spun din experienta

| macs3k a răspuns:

Familiei ai putea sa faci acelasi cadou adica fiecare sa primeasca acelasi dar separat sa il aibe toti( de ex rame foto cu poza de grup, cani cu poza de grup sau se primesc diplome cu mesaje personalizate) iar prietenei tale daca va cunoasteti atat de bine trebuie sa stii de ce are nevoie cel mai mult sau ce isi doreste cu adevarat!winking bafta si sarbatori fericitehappy

| Hieer a răspuns:

Pai: bijuterii( lanturi, bratari, perechi e cerecei_
ceas
esarfa, caciula, o pereche de manusi (ca tot a venit iarna).
o ''brosa'' cu initiala sa sau cu zodia.happy

Sper ca te-am ajutat~!