| xxdd a întrebat:

Ce o sa le sugerati parintilor sa va ia de >Craciun?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dar ce aveti in seara asta cu intrebari legate de cadouri de Craciun? Oameni buni, mai este destul pana la Craciun!
Nu o sa le sugerez nimic. Tata nici macar nu o sa fie acasa de Craciun...As vrea sa nu primesc nimic, dar sa fie acasa el.
Niciodata nu le-am spus ca vreau cutare lucru.Incercau ei, cand eram mai mica sa afle, punandu-ma sa-i scriu scrisoare Mosului laughing. Nu le-a iesit niciodata devil. Nu mi-a pasat si nici nu o sa-mi pese ce primesc de Craciun.Atmosfera de Craciun e mult mai importanta.

2 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Un telefon cu touch screen, LG Cookie-Fresh, pink. big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Nikon d5000 :X:X:X