| RoxxuInna a întrebat:

Cine a citit Clubul V? Cum vi se pare? Cam cate pagini are? Merita sa o cumpar? pentru ca am aflat ca la revista Bravo va fi si e destul de convenabil doar 11 lei.

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Eu n-am citit dar iti dau cateva informatii:

Revista Bravo continua seria cartilor lansate impreuna cu editura Leda si ne va oferi din 10 aprilie 2012 cartea "Clubul V" de Kate Brian.

Cartea va avea 368 de pagini in formatul 10. 5 x 17. 5 cm.

Pret revista + carte : 10. 99 lei.

Despre cartea "Clubul V" de Kate Brian :

„Foarte amuzant, cu un final fericit!" – MIZZ

„Un basm frumos cu o formă modernă – pentru prinţesele de pretutindeni!" – THE SUNDAY TIMES (daca The Sunday Times a zis ca aceasta carte este frumoasa atunci merita citita;))

Sursa: http://blogulcolectionarului.net/......ilie-2012/

| eulliric99 a răspuns:

Am citit-o! Mi-a placut foarte mult! Merita sa o cumperi are 366 de pagini si e foarte frumoasa! Cred ca o sa-ti placa e de dragoste in liceu, sez etc.
Funda?

| Szabo_Andrea_1996 a răspuns:

Eu tocmai am terminat de citit cartea.m-am apucat de ea azi dimineata si nu am pututo lasa din mana.merita citita are 368 de pagini si daca o vrei sa o cumperi o gasesti cu 7 lei de la editura leda.e in format mai mic nu stiu sigur dimensiunile.dar merita toti banibig grin